אודות

החלטתם לקנות דירה, אך אינכם יודעים באיזה מסלול משכנתא לבחור? נטלתם משכנתא לפני שנים, אך התמהיל שלה אינו עונה עוד על הצרכים שלכם? יש לכם רעיון עסקי פורץ דרך, ואתם זקוקים לאשראי עסקי? הגעתם למקום הנכון. חברת ביטחונות, המתמחה בתחום של ייעוץ משכנתאות ואשראי לעסקים, תעניק לכם את הסיוע המקצועי ביותר בדרך אל ההלוואה האופטימאלית עבורכם, בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים, זאת ברמת הייעוץ וברמת הביצוע הפרקטי של כל הפרוצדורות הנדרשות עד לקבלת הכסף בפועל. 

חברת ביטחונות תילחם עבורכם כדי שתקבלו את הטוב ביותר
חיי היומיום בעולם המערבי הופכים קשים ויותר ויותר: את רוב שעות היום שלנו אנחנו מקדישים לעבודה, עם החזרה הביתה בערב אנחנו מבלים עם הילדים, ובזמן המועט שנותר לנו, עלינו למלא מחוייבויות נוספות הקשורות לבית ולמשפחה. במציאות עמוסה, לחוצה ותובענית שכזו- אין זה פלא, כי רובינו מתקשים להקדיש זמן ומחשבה לקבלת החלטות רציונאליות המבוססות על מידע וידע בנוגע למשכנתא המתאימה לנו ביותר או לסוג ההלוואה העסקית האולטימטיבית עבורינו.
ההתנהלות המתוארת מובילה לכך, שרבים מאיתנו סוגרים את עסקת חיינו ונוטלים משכנתא או הלוואה להקמת העסק בתנאים שאינם אידיאליים עבורינו. התוצאות, מיותר לציין, עלולות לפגוע בנו, כאשר נתקשה לעמוד בהחזר ההלוואה החודשי, נגלה כי בחרנו בפתרון מימון שאינו מתאים לצרכים העסקיים ונפסיד לא מעט כסף לטובת הבנק. הבשורה הטובה היא, שאנחנו כאן כדי לעזור לכם.

כל מה שחברת ביטחונות יכולה לעשות בשבילכם במקצועיות ועם יחס אישי
להלן רשימת השירותים שמציעה חברת ביטחונות, הכוללת מספר שירותים נלווים בנוסף לייעוץ משכנתאות ואשראי לעסקים:
* משכנתאות ומיחזור משכנתאות: מתן ייעוץ לגבי מסלול המשכנתא החסכוני והמתאים ביותר לצרכים, בחינת הכדאיות של מחזור משכנתא וליווי הלקוח לאורך כל הדרך מפגישת ההיכרות הראשונה איתנו ועד לחתימה על המשכנתא בבנק ולמימוש ההלוואה בפועל, לרבות: כולל ליווי בנקאי, איסוף כל המסמכים והטפסים שיש להגיש לבנק וניהול של יתר המשימות הבירוקרטיות, העומדות לכם לרועץ.
* ביטוחים: בדיקה מקיפה של כל הביטוחים שיש ברשות הלקוח, ומציאת תוכנית הביטוח המתאימה ביותר תוך חתירה לצמצום העלויות ולחסכון בתשלומי הביטוחים השונים, כולל: טיפול בסוגיות של כפל ביטוחים, הפחתת דמי הניהול לשיעור נמוך יותר, תשלום דמי ביטוח מופחתים ועוד.
* ניהול הלוואות: ריכוז כל ההלוואות שנלקחו ממקורות שונים ובתנאים שונים תחת קורת גג אחת, תוך פריסה ריאלית וידידותית של התשלומים להחזר ההלוואה.
* אשראי לעסקים בערבות המדינה: מתן ייעוץ פיננסי ליזמים חדשים או לעסקים קיימים לגבי מקור המימון המיטבי עבורם, מציאת מקורות מימון עסקיים בערבות המדינה או פתרונות מיממון בנקאיים, טיפול בכל העניינים הבירוקרטיים שבדרך, ומתן תמיכה עד למימוש ההלוואה בפועל.
 
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום
לא הולכים לבנק ללא ליווי של מומחה מטעם חברת ביטחונות
בחברת ביטחונות עובדים אנשי המקצוע המנוסים והטובים ביותר, שמכירים היטב את המערכות הבנקאיות, ומעל לכל, שהם אובייקטיבים לחלוטין, וכל המטרה שלהם היא להילחם עבורכם, כך שתקבלו את התנאים הטובים ביותר. שיטת העבודה של ביטחונות מבוססת על המודל של One Stop Shop, במסגרתו אתם מקבלים את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. אנחנו לא רק נעניק לכם ייעוץ שיעמיד את האינטרסים והרצונות שלכם בראש, אלא גם נתרגם עבורכם למעשים את כל ההמלצות והפתרונות שיוצגו לכם במסגרת הייעוץ, עד לקבלת ההלוואה, כולל הריצות הבירוקרטיות, מילוי הטפסים הדרושים והליווי הפיזי אל סניף הבנק.
בארצות הברית ובאירופה לא נהוג ללכת לבנק כדי לקחת הלוואה ללא ליווי של יועץ מקצועי מומחה, שבקיא בהתנהלות המערכת הבנקאית ומכיר את כל המושגים המעורבים בנושא. בדיוק כפי שלא תגישו תביעה לבית המשפט מבלי להצטייד בעורך דין מפולפל, כך אין שום סיבה שתפנו לבנק ללא ליווי של יועץ משכנתאות מקצועי.
כיצד זה עובד? מדוע כדאי לכם לפנות דווקא אלינו? מה הופך אותנו לטובים כל כך במה שאנחנו עושים, ועוד מידע נוסף שעליכם לדעת על כל תחום שירות שאנו מציעים ללקוחותינו- אנחנו מזמינים אתכם לגלוש באתר שלנו כדי לקבל תשובות לכל שאלותיכם. חברת בטחונות תשמח להוסיף אתכם אל רשימת הלקוחות המרוצים שלה, שזכו לשפר את מציאות חייהם בעזרת הסיוע שלנו. מאחלים לכם חווית גלישה מהנה!