כל הסיבות להתחיל תהליך מיחזור משכנתא
בליווי של חברה מקצועית


תהליך מיחזור משכנתא לא כדאי לבצע באופן עצמאי. גם אם אתם בטוחים בכדאיות ביצוע המיחזור, גם אם יש לכם המון סבלנות לביצוע השוואה בין התנאים שמציעים הבנקים השונים וגם אם אתם מאוד חרוצים וטובים במספרים- לא רצוי לבצע תהליך כזה ללא ליווי של חברה מקצועית.

הסיבה העיקרית היא, שהאינטרס של הבנק הוא למכור ללקוחותיו את ההלוואה הכי יקרה (הבנק הוא גוף כלכלי בל נשכח, והוא ממקסם רווחים על חשבון הלקוחות), והלקוח הממוצע, שהוא אינו כלכלן ואין לו היכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית, לא תמיד מודע לכך. המשמעות היא, רכישת הלוואה יקרה יותר ממה שהמציאות באמת מחייבת, שיכולה להסתכם בעשרות ואף מאות אלפי שקלים.

אז מה הפתרון? פונים לחברת ייעוץ משכנתאות מקצועית, שהמומחים שלה יספקו את כל ההסברים על ריבית על מחזור משכנתא, יפרסו את תמונת האפשרויות המלאה בפני הלקוח, יציגו לו את האופציות, ויסייעו לו לגבש החלטה שתהיה מבוססת על ידע ושתאפשר לו לרכוש הלוואה  המתאימה לצרכים. חברת ביטחונות עומדת לרשות כל לקוח המעוניין לבצע מחזור משכנתא, היא תבדוק את כדאיות המחזור, תבצע מכרז בין הבנקים, ותיאבק על כך שהלקוח יקבל את ההלוואה בתנאים האטרקטיביים ביותר עבורו.

תהליך מיחזור משכנתא, ריבית על מיחזור משכנתא
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום