רוצים למחזר משכנתא? אל תלכו לבד לבנק
ללא ייעוץ מקצועי! פנו לחברת ביטחונות

אם נטלתם לפני מספר שנים משכנתא, ומסיבות כאלה ואחרות התנאים שלה כבר אינם מתאימים לכם, אתם וודאי שוקלים לבצע מחזור משכנתא. גם אם נראה לכם שיש לכם את כל המידע על אודות התהליך, וגם אם אתם משוכנעים שאתם מסוגלים להתמודד עם סקר השוק בין כל הבנקים לבדיקת המסלולים השונים- עצרו לרגע לפני שאתם מתחילים. כל הסיבות לפנות לחברת ביטחונות שתסייע לכם בתהליך מימוש מחזור המשכנתא.

חברת ביטחונות העוסקת בייעוץ משכנתאות מציעה ללקוחותיה שירותי מחזור משכנתא, במסגרתם ייקבל הלקוח ייעוץ על אודות כדאיות המחזור, ישמע על כל האפשרויות העומדות בפניו ויקבל סיוע בקבלת ההחלטה לגבי מה שהכי נכון עבורו. כל עובדי החברה הם אנשי מקצועי מתחום הכלכלה והפיננסים, שמכירים היטב את המערכות הבנקאיות ואת שוק המשכנתאות, והם יעשו הכל כדי שאתם תקבלו משכנתא חדשה בתנאים הטובים והאטרקטיביים ביותר.

מחזור משכנתא צמודת מדד, מחזור משכנתא קבועה או בריבית משתנה- בביטחונות תקבלו תמונה מלאה של כל המסלולים האפשריים וליווי ממשי אל הבנק כולל ביצוע כל ההליכים הבירוקרטיים הדרושים- מה שיחסוך לכם לא מעט כאב ראש. אל תפקידו את הצרכים שלכם בידי הבנק, שלא רוצה בטובתכם. פנו לחברת ביטחונות, וקבלו את הטוב ביותר!


מחזור משכנתא צמודת מדד, מחזור משכנתא קבועה
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום