מחזור משכנתא לבד- למה זה לא כדאי?


מחזור משכנתא הוא פרוצדורה די מוכרת ופופולארית כיום שעוד ועוד ישראליים מבצעים, כדי להתנהל נכון יותר מבחינה פיננסית. מחזור משכנתא הוא פתרון נוח לכל מי, שמסיבות כאלה ואחרות, הצרכים הפיננסיים שלהם השתנו לאורך חיי המשכנתא המקורית שהם לקחו, כך שכיום, תמהיל המשכנתא שלהם כבר לא תואם את מצבם הפיננסי.

ישראליים רבים מבצעים תהליך של מחזור משכנתא, כמו גם נטילת משכנתא חדשה, באופן עצמאי, מבלי להיוועץ עם אנשי מקצוע ומבלי להכיר את עולם המשכנתאות והפיננסיים, תוך שהם סומכים על הבנק שייגן על האינטרסים שלהם. אך כאן בדיוק טמונה הבעייה. לתת לבנק להגן על האינטרסים של צרכן המשכנתא הוא כמו לתת לחתול לשמור על השמנת. הרי לבנק יש אינטרס ברור למכור לנוטל המשכנתא הלוואה יקרה כדי להרוויח על חשבונו. מרבית צרכני המשכנתאות לא מבינים את הנקודה הזו, ומשלמים על כך עשרות אלפי שקלים בשל ריביות גבוהות או מסלול משכנתא שאינו מתאים להם.
 
אם אתם רוצים לבצע מחזור משכנתא לכל מטרה, אם אינכם רוצים לעשות טעויות שיכולות לעלות לכם ביוקר ואם אתם מחפשים איש מקצוע שיפעל למען התועלת האישית שלכם- פנו לחברת ביטחונות. המומחים שלנו יעשו הכל כדי להשיג לכם מחזור משכנתא בתנאים האטרקטיביים ביותר.


מחזור משכנתא לבד, מחזור משכנתא לכל מטרה
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום