פותחים עסק חדש? צריכים הלוואה? לא יודעים
למי לפנות ואיזו הלוואה הכי נכונה עבורכם?
חברת ביטחונות פה בשבילכם

 פתיחת עסק מחייבת הון התחלתי, שלמרבית היזמים הצעירים אין נמצא. הקמת עסק מאפס היא סיפור מורכב, הדורש ביצוע של פעולות רבות בדרך שכולן מחייבות תקציב. על מנת שיזמים בתחילת הדרך או עצמאיים יוכלו לממש את תוכניותיהם העסקיות הם נעזרים בדרך כלל בהלוואות להקמת עסק הניתנות על ידי גופי מימון שונים, ביניהם בתי הלוואות, חברות אשראי, חברות מימון, קרנות, חברות ביטוח ועוד.

למעשה, הבעייה היא לא לקבל את הכסף, שהרי מקורות המימון המציעים אשראי זמין הם רבים. הבעייה קשורה לשאלה לאיזה גוף מימוני לפנות ובאילו תנאים לקחת את ההלוואה. תנאי הלוואה לפתיחת עסק משתנים מגוף מלווה אחד למשנהו, כך שהתנאים שמציע גוף אחד יכולים להיות טובים יותר או פחות מאלה שמציע גוף אחר.

תנאים לקבלת הלוואה לפתיחת עסק כוללים את גובה הריבית, את נקודת היציאה מההלוואה והמועד שלה, את משך החזר ההלוואה ועוד פרמטרים נוספים שיש להכיר ולהבין כדי לבחור באופן מושכל את הגוף המלווה.

כדי לא ללכת לאיבוד, למנוע בלבול, ולהבטיח קבלת החלטה מקצועית ומיטיבה- יש להיעזר בחברת ייעוץ מקצועית. פנו לביטחונות, שתעזור לכם להחליט איזהוא הגוף המממן המתאים לכם ביותר, תסייע בהשגת תנאי הלוואה טובים יותר ותבצע את כל הדרוש בדרך עד לקבלת הכסף המיוחל.
 

תנאים לקבלת הלוואה לפתיחת עסק, תנאי הלוואה לפתיחת עסק
 
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום