להתייעץ עם המומחים של חברת ביטחונות
לפני שנוטלים הלוואה

זקוקים לאשראי בדחיפות? הבנק ענה בשלילה? לא יודעים לאיזה מוסד מממן לפנות? אם אתם מרגישים אבודים, ובעיקר, צריכים את הכסף בחשבון הבנק כמה שיותר מהר- חברת ביטחונות היא הכתובת עבורכם.

לא, אנחנו לא גוף מימוני, אבל אנחנו נעזור לך לקבל את התנאים הטובים ביותר. נטילת הלוואה חוץ בנקאית מחייבת מציאת תנאי הלוואה טובים, עם ריבית שפויה, כך שניתן יהיה לעמוד בהחזרי התשלומים החודשיים וכך שהם יהיו ריאליים עבור נוטלי ההלוואה. לכל מסלול הלוואה יש תנאים משלו, שצרכן ההלוואה, בדרך כלל, לא מבין אותם לעומק, ועל כן אינו מודע להשלכות שיכולות להיות לנטילת הלוואה באופן לא שקול ובלתי מחושב.

חברת ביטחונות, חברה לייעוץ משכנתאות, תשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי בבואכם לקבל החלטה על מסלול ההלוואה המתאים לכם ביותר. גופי המימון המספקים כיום אשראי הם רבים, וכך גם סוגי ההלוואה השונים: הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים, הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, הלוואות לרכישת דירה, למטרות שונות וכן הלאה.

על מנת שלא ללכת לאיבוד ולקבל החלטות מוטעות, אנחנו סבורים שחובה להתייעץ עם גורם מקצועי. חברת ביטחונות היא מהחברות המקצועיות ביותר בתחום והיא תעשה את המירב כדי שתקבלו את ההלוואה האידיאלית.
 
הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים, הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים
 
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום