הלוואות חוץ בנקאיות- האם כדאי לי לפנות לחברה האשראי או לחברת הביטוח?

אנחנו חיים בעידן שבו הכסף זמין, קל לקבל אשראי ומקורות המימון הולכים ומתרבים. במציאות כזו, גם אם הבנק לא אישר לכם הלוואת משכנתא מסיבות כאלה ואחרות, אפשר להיות רגועים יותר מעצם הידיעה, שקיימות אפשרויות נוספות, כאשר חברות הביטוח וחברות האשראי נחשבות למקורות המימון הפופולאריים ביותר אחרי הבנק.

כל גוף מימוני כמובן מציע תנאים משתנים על ההלוואות שהוא נותן, מבחינת ריביות, משך החזר ההלוואה והמסלולים המרכיבים את ההלוואה. איך בוחרים למי לפנות? הלוואות חוץ בנקאיות ויזה, הלוואות חוץ בנקאיות חברות ביטוח- היכן נקבל תנאים טובים יותר? כדי לקבל תשובה לשאלה זו, יש לבצע סקר שוק ולבחון את האופציות שמציעים כל אחד מגופי המימון הללו.

כמובן שיש לקחת בחשבון את התקציב המשפחתי והיכולות הכלכליות כדי להחליט, איזה מסלול הלוואה הוא הטוב ביותר מבחינת תנאים. אלו שאינם רוצים להתמודד לבד עם משימה לא פשוטה זו, ולבחור באופן עצמאי את ההלוואה האידיאלית עבורם ייטיבו לעשות אם יפנו לחברת ייעוץ משכנתאות.

חברת ביטחונות מעסיקה מומחים מובילים שמכירים היטב את שוק המשכנתאות, שיש להם היכרות מעמיקה עם המערכות הפיננסיות ושיעשו את הכל על מנת שהלקוח ייקבל את הטוב ביותר.
 
הלוואות חוץ בנקאיות ויזה, הלוואות חוץ בנקאיות חברות ביטוח
 
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום