הלוואות חוץ בנקאיות- האם זה כדאי?

כאשר אנחנו זקוקים לאשראי, בין אם כדי לממן חופשה חלומית שכל כך חיכינו לה, בין אם כדי לממן את החתונה הבלתי צפויה של הבת, בין אם כדי להחליף רכב ובין אם כדי לממן הוצאה רפואית כבדה, קייומות כיום אפשרויות רבות לקבלו. במציאות שבה השוק הוא ליברלי, הכלכלה היא חופשית, התחרות היא רבה, איכות החיים עולה, והכסף נעשה זמין ויתר, מתרבים גופי המימון המציעים הלוואות לכל דורש. אם בעבר- הבנק היה מקור המימון העיקרי במקרה כזה, כיום ניתן גם לפנות לחברת האשראי, לחברת הביטוח, לחברות פקטורינג ועוד.

הלוואות אלה נחשבות כהלוואות חוץ בנקאיות, כלומר כאלה שלא ניתנות על ידי הבנק, אלא על-ידי מוסד פיננסי חיצוני לו. הלוואות חוץ בנקאיות בישראל, הלוואות חוץ בנקאיות בתל אביב, הלוואות חוץ בנקאיות בדרום- יהא המיקום הגיאוגרפי שבו אתם נמצאים ככל שיהא- תמיד תוכלו למצוא מקור מימוני שיאפשר לכם ליטול הלוואה, במידה והבנק סירב או אם אתם מחפשים הלוואה בתנאים מסויימים, שהבנק אינו יכול לתת לכם.

היתרון בהלוואות חוץ בנקאיות קשור בדרך כלל לזמינות שלהן, להיקפי המימון, שהם גבוהים יותר ולמענה המהיר שמקבל הלקוח, שהרי תהליך קבלת ההלוואה הוא מהיר יותר וכרוך בפחות בירוקרטיה. החסרון המרכזי הוא הריביות הגבוהות שלרוב כרוכות בהלוואות כאלה, בהשוואה לריביות שמציע הבנק שהן נמוכות יותר.


הלוואות חוץ בנקאיות בישראל, הלוואות חוץ בנקאיות בתל אביב
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום