כיצד למצוא חברה מיחזור משכנתא, שתעניק לי שירות איכותי לשביעות רצוני?

שאלה מצויינת. בשוק חופשי, שבו יש תחרות עצומה ואינסוף חברות מיחזור משכנתא, קל ללכת לאיבוד ולהתקשות למצוא את הידיים והרגליים. קבלו כמה כללי ברזל, שכדאי להפקיד עליהם בבחירת חברה לעבוד איתה, על מנת שתימנע מכם עוגמת נפש.
  1. הרימו טלפון אל משרדי החברה, בקשו לדבר עם מומחה, שאלו שאלות ובחנו את המענה שאתם מקבלים. אם תחושו, כי התייחסו אליכם באורך רוח, בסבלנות ובגישה מסבירת פנים- המשיכו הלאה וקבעו פגישת ייעוץ.
  2. חשוב לוודא שהרקע של נציגי החברה הולם. ההכשרה האקדמית היא כמובן חשובה, אך חשוב לא פחות (אם לא יותר) הוא הניסיון. חברה שנציגיה עבדו במערכות פיננסיות גדולות ושמכירים היטב את תחום המשכנתאות "מבפנים", יעניקו לכם ייעוץ שיהיה שווה כל אגורה.
  3. חפשו חברה שמציעה לטפל עבורכם בכל העניינים הבירוקרטיים עד לקבלת ההלוואה המיוחלת או עד לביצוע המחזור הדרוש. כך תחסכו לעצמיכם זמן רב, התעסקויות מורטות עצבים ולא מעט אנרגיה.                          
חברת ביטחונות היא מהחברות המובילות בתחום ייעוץ המשכנתאות, המומחים שלה עבדו במערכות פיננסיות גדולות והם מכירים היטב את תחום המשכנתאות "מבפנים". ביטחונות תעניק לכם ייעוץ שיהיה שווה כל אגורה, על הצד המקצועי ביותר ועם הרבה אהבה.

 
חברות מיחזור משכנתא, חברה מיחזור משכנתא
 
 
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום