כל מה שרצוי לברר לפני שממחזרים משכנתא

מעוניינים למחזר משכנתא? גם אם נראה לכם שזה הרעיון הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכים שלכם, רצוי לבצע בדיקת כדאיות מראש ולבדוק את הדברים הבאים:

1) חשוב לברר קודם לכן עם הבנק מהם התנאים המוצעים כיום על המשכנתא שלכם. בירור כזה עשוי לחשוף, כי התנאים מתאימים לכם יותר משחשבתם והוא ייתר את כל הצורך בתהליך המייגע שאתם שוקלים לעבור.

2) לפני שאתם נכנסים לתהליך עם בנק זה או אחר, חשוב מאוד לקבל הצעות מכמה בנקים. עלות מחזור משכנתא, עמלת מחזור משכנתא, גובה ריביות וכו'- ברגע שתבצעו סקר שוק בין בנקים שונים תוכלו לבחור בהצעה שהיא האטרקטיבית ביותר עבורכם ושבמסגרתה אתה משלמים פחות מאשר יותר.

3) חשוב לקחת בחשבון עלויות נוספות שיהיה עליכם לשלם תוך כדי התהליך כמו עלות פתיחתו של תיק בבנק ועוד. כאשר כל העלויות גם ישוקללו אתם עשויים לגלות, שנטילת משכנתא חדשה תהיה יקרה יותר ושעל כן לא בטוח ששווה לכם למחזר.

4) התייעצו עם המומחים של חברת ביטחונות, שיעניקו לכם הדרכה נייטרלית, נטולת פניות שתשרת את הצרכים שלכם. המומחים של ביטחונות הם בעלי ניסיון רב והם יוכלו לעזור לכם להחליט האם המחזור כדאי או לא והאם הוא ישתלם עבורכם בעתיד.

עלות מחזור משכנתא, עמלת מחזור משכנתא
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום