איך תדעו אם כדאי לכם למחזר משכנתא?
פנו לחברת ביטחונות

מחזור משכנתא הוא תהליך שהופך יותר ויותר מקובל ונפוץ. כאשר המציאות הפיננסית שלנו מסיבות כאלה ואחרות משתנה, ותמהיל המשכנתא המקורי כבר לא ממש מתאים לצרכים שלנו, אך טבעי הוא שנרצה לסלק את המשכנתא המקורית וליטול אחת חדשה, בתנאים מתאימים יותר. יחד עם זאת, רצוי שלא לבצע את התהליך לפני שמבצעים בדיקת כדאיות, במסגרתה יילקחו בחשבון נתונים חשובים רבים, שיאפשרו לנו לדעת, האם המחזור הוא אכן כדאי כפי שנראה לנו.

אנחנו בחברת ביטחונות ממליצים לא לבצע בדיקת כדאיות כזו לבד, ולתת למומחים לעשות את העבודה. הסיבה העיקרית לכך היא שההדיוט הממוצע שנוטל משכנתא לא מספיק בקיא במושגים, לא מכיר את מצב השוק, ולא יודע אלו משתנים עליו לקחת בחשבון, לאיזה טווח עליו להסתכל קדימה ואלו תרחישים רצוי שהוא ייתן אליהם את הדעת.

המומחים של חברת ביטחונות הם כולם אנשי מקצוע עם רקע פיננסי, הם מכירים היטב את ענף המשכנתאות ומעבר לכך, הם גם עבדו במערכות הפיננסיות הגדולות, כך שהם יכולים להעניק ייעוץ מקיף ונייטרלי. המציאות מראה, שכאשר משק משפחתי הנוטל משכנתא נמנע מטעויות, הוא יכול לחסוך לא מעט כסף. חסכו לעצמיכם את הכסף הזה ופנו לחברת ביטחונות. אנחנו נעשה את הכי טוב כדי שתקבלו את הטוב ביותר.
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום