רוצים לבדוק כדאיות למחזור משכנתא? 
חברת ביטחונות עומדת לרשותכם בכל עת

מימוש מחזור משכנתא- כלומר, סילוק משכנתא ישנה, שכבר לא עונה על הצרכים הפיננסיים שהשתנו, ונטילת משכנתא חדשה במקומה- הוא תהליך שלא כדאי להתחיל לפנות שבודקים האם הוא אכן כדאי. בדיקת מחזור משכנתא היא בדיקה פיננסית שלוקחת בחשבון פרמטרים שונים הקשורים למצב השוק, גובה הריבית במשק, מצבם הכלכלי של בני המשפחה ותרחישים עתידיים, כדי להכריע האם מחזור משכנתא ייטיב עם הממחזרים, והאם הוא ייקל עליהם את החזרי המשכנתא החודשיים.

אם אתם מעוניינים לבצע בדיקת מיחזור משכנתא כדאיות, פנו לחברת ביטחונות. חברת ביטחונות חרטה על דגלה לשנות את תרבות נטילת המשכנתאות בישראל, כך שלכל נוטל משכנתא יהיה מאחוריו "גב" מקצועי, שידאג לאינטרסים שלו וייצג אותם אל מול הבנקים והגופים הפיננסיים העצומים.

אנחנו מאמינים, שלהגיע לבנק ללא ליווי של מומחה מקצועי בתחום הפיננסים שמכיר היטב את שוק המשכנתאות, זה קצת כמו להגיע לבית המשפט ללא ליווי של עורך דין, כלומר, שהסיכויים כי לא תשיגו את התוצאות המצופות הם גבוהים יותר. נציגי חברת ביטחונות יסבירו לכם מושגים לא ברורים כמו
מיחזור משכנתא בריבית קבועה לא צמודה, ילוו אתכם אל הבנק, יעזרו לכם להבין איזו הצעה היא המשתלמת ביותר עבורכם ויחתרו למען התוצאות הטובות ביותר עבורכם.


מיחזור משכנתא בריבית קבועה לא צמודה, מיחזור משכנתא כדאיות
 
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום