רוצים לבצע מיחזור משכנתא שיהיה מושלם לצרכים שלכם? פנו לחברת ביטחונות

סקרים מראים, שמשק משפחתי ממוצע מפסיד כ-200 אלף שקלים בשל ניהול לא נכון של תהליך המשכנתא. הניהול הלקוי הזה, בעצם, קם ונופל על כך שנוטלי המשכנתא או ממחזריה, מפקידים את הצרכים שלהם בידי הבנק, ומניחים לו לסייע להם לקבל החלטות חשובות. העניין הוא, שהבנק לא באמת רוצה את טובת הלקוח, אלא הוא מעוניין יותר בכסף שלו, וכך קורה שבשל ייעוץ לא נייטרלי לקוחות לא מקבלים את התמונה המלאה, אין בידיהם את כל המידע והתוצאה היא ברורה- הפסדי כסף שניתן בהחלט היה להימנע מהם.

בין אם אתם רוצים למחזר משכנתא ובין אם אתם רוצים ליטול משכנתא חדשה לראשונה- חשוב מאוד להצטייד בגורם מומחה שייצג את הצרכים שלכם ויקדם את האינטרסים שלכם אל מול הבנק, שרוצה למכור לכם את ההלוואה היקרה ביותר, גם אם נציג המשכנתאות של הבנק יספר לכם אחרת.

אנחנו בחברת ביטחונות מעניקים יייעוץ נייטרלי ואובייקטיבי ללקוחות שלנו ,המעוניינים ליטול משכנתא חדשה או למחזר משכנתא קיימת, אנחנו מסבירים לכל לקוח מושגים חשובים שראוי שהוא יכיר כמו מיחזור משכנתא בריבית משתנה ,מיחזור משכנתא בריבית קבועה או ריבית פריים, אנחנו מבצעים בדיקת כדאיות למחזור ואנחנו מסייעים ללקוחות לקבל את אפשרויות המחזור המשתלמות והאטרקטיביות ביותר עבורם. פנו אלינו, ונעשה את הטוב ביותר כדי לסייע לכם.


מיחזור משכנתא בריבית משתנה, מיחזור משכנתא בריבית קבועה
 
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום