מחזור משכנתא
נטילת משכנתא היא אומנם מהעסקאות הכלכליות הרציניות ביותר שאנחנו מבצעים בחיינו, אך היא איננה חייבת להיות בבחינת חתונה קתולית לכל החיים. המציאות שלנו היא דינאמית, שינויים מתרחשים בחיינו על בסיס קבוע (קידום בעבודה והעלאה במשכורת, גידול בהוצאות המשפחתיות בעקבות לידה של תינוק וכן הלאה), רמת הריביות במשק משתנה חדשות לבקרים וכל תנאי הסביבה החיצוניים הללו יכולים לייצר עבורינו צרכים חדשים. אל הקונטקסט הזה נכנס המונח "מחזור משכנתא", שהופך ליותר ויותר שגור בשיח. מהו מחזור משכנתא? מתי זה רלוונטי? כיצד מתנהל התהליך ומדוע כדאי לכם לבצע אותו רק עם חברת ביטחונות- כל המידע לפניכם.
 
מחזור משכנתא- נטילת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר
מחזור משכנתא הוא תהליך של "סילוק" המשכנתא הראשונית ונטילת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר, שהתמהיל שלה מתאים יותר לצרכים הכלכליים הנוכחיים. מחזור משכנתא מחייב קודם כל בדיקת כדאיות, במסגרתה ניתן יהיה לבחון האם המחזור משתלם, ואם הוא טומן בחובו פוטנציאל לחיסכון משמעותי. במסגרת בדיקה כזו יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים, כמו: גובה ההחזר החודשי שיכולה המשפחה לעמוד בו, מצב הריבית במשק בפרט ותנאי השוק בכלל, העמלות הכרוכות בתהליך, הזמינות של מסלולי המשכנתא האחרים ועוד. לאור השיקולים הרבים שיש לתת אליהם את הדעת בקבלת ההחלטה, מומלץ לפנות לאנשי המקצוע הנכונים שייתנו לכם הדרכה וכיוון למען התנהלות פיננסית נכונה יותר עבורכם.
 
מחזור משכנתא מבצעים עם חברת ביטחונות
חברת ביטחונות מציעה שירות מחזור משכנתאות, במסגרתו תקבלו את הייעוץ הפיננסי האובייקטיבי המקצועי ביותר על מנת שתוכלו להכריע באופן מושכל האם מחזור משכנתא הוא כדאי עבורכם. מחזור משכנתא, בדומה ליתר ההליכים הרציניים המתנהלים מול הבנק, הוא פרוצדורה מתישה וסבוכה, הכרוכה בהגשתם של טפסים רבים ובלא מעט התרוצצויות. אם בעקבות הייעוץ תקבלו החלטה כן להתחיל תהליך של מחזור משכנתא, חברת ביטחונות תחסוך לכם את כל הטרחה, ותבצע עבורכם את כל הדרוש בדרך אל מימוש המשכנתא החדשה מ-א' ועד ת'. כפי שלא תלכו לבית המשפט ללא ייצוג משפטי של עורך דין מקצועי, כך אין סיבה שתתנהלו מול הבנק בגפכם, ללא ליווי מקצועי הולם. 
 
ג'ון דריידן, משורר, מבקר ספרות ומחזאי אנגלי מפורסם אמר פעם, כי הרוב יכול לטעות, בדיוק כמו המיעוט. ואכן, הרוב המכריע בקרב ציבור צרכני המשכנתאות בישראל טועה, כאשר הוא נוהג לקבל החלטה בדבר מחזור משכנתא בהתבסס על התייעצות עם נציגי המשכתנאות בבנק. אם חשבתם לרגע, שנציגי המשכנתאות בבנק דואגים לאינטרסים שלכם, חשבו שנית. נציגי הבנק מייצגים גוף פיננסי שמטרותיו ברורות, והן למקסם רווחים, כלומר להרוויח על חשבונכם, ועל כן הייעוץ שהם יעניקו לכם יהיה מוטה לתועלתו של הבנק.
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום
חברת ביטחונות שמה אתכם במרכז
חברת ביטחונות היא גוף נייטרלי, אובייקטיבי ומקצועי, ששם אתכם ואת הצרכים שלכם במרכז. בחברת ביטחונות מועסקים מיטב היועצים הפיננסיים, שמכירים את המערכות הבנקאיות "מבפנים", ושיילחמו עבורכם כך שתשיגו את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם. חברת ביטחונות תעניק לכם ליווי שיהפוך את כל תהליך מחזור המשכנתא לפשוט ביותר, תוך חתירה מלאה לשמירה על טובתכם האישית.  
 
מחזור משכנתא עם חברת ביטחונות- כך זה יתבצע בפועל שלב אחר שלב
  1. לאחר שיחת הטלפון הראשונית שלכם עם אחד מנציגי החברה, תתקיים פגישה פרונטלית עם אחד המומחים, במסגרתה תיבדק הכדאיות של מחזור משכנתא, בהתבסס על דו"ח סילוקין שתקבל החברה ותוך לקיחה בחשבון של כל הנתונים הרלוונטיים הנוספים.
  2. במידה והלקוח יחליט לממש את מחזור המשכנתא, יתבצע איסוף של כל המסמכים הנדרשים מהגוף המלווה. כל התהליך יטופל על-ידי מנהלת תיק אישית מטעם חברת ביטחונות, שתלווה את הלקוח יחד עם כלכלן ויועץ מומחה.
  3. קיום פגישה במשרדי החברה בליווי מנהלת התיק וכלכלן מומחה, במהלכה יוצגו ללקוח כל הפתרונות הקוהרנטיים שיש לביטחונות להציע לו.
  4. שלב אימות הפרטים על-ידי נציג מטעם ביטחונות למניעת טעויות וליווי פיזי לבנק המלווה.
 
אם החלטתם שהגיע הזמן למחזר את המשכנתא או לבדוק אופציה לעשות זאת, כל שעליכם לעשות הוא להרים אלינו טלפון, ואנחנו נשמח לפגוש אתכם במשרדינו ולתת לכם את השירות המקצועי ביותר שייטיב באופן המקסימאלי עם הצרכים שלכם.

מחזור משכנתא