החלטתם לקנות דירה? בשעה טובה. כעת, יש לכם וודאי אינסוף שאלות לגבי המשכנתא שאתם מתכוונים ליטול, ואתם בטח מתלבטים כיצד למצוא מסלול משכנתא מושלם עבורכם מבחינת סוג המטבע, תקופת ההלוואה, הריבית, ההצמדה ועוד מונחים כלכליים, שקשה להבין את משמעותם.
חברת ביטחונות מציעה ייעוץ משכנתאות מקצועי, שיאפשר לכם לקבל את המשכנתא האופטימאלית, שיחסוך לכם את כל ההתלבטויות ושיסייע לכם לקבל החלטה שתבטיח שקט נפשי בעתיד.
 
נטילת משכנתא- עסקה מורכבת בעלת השלכות מרחיקות לכת
בשל המחירים הגבוהים הקיימים בשוק הדיור, מרבית רוכשי הדירות מוצאים את עצמם כיום נוטלים משכנתא, שהיא הלוואה ארוכת טווח של סכומי כסף גדולים, הניתנת על ידי גופים בנקאיים או חוץ בנקאיים, בתמורה לשעבוד הנכס הנרכש עד לסיום החזר ההלוואה. בשל סכומי הכסף הגבוהים המעורבים בתהליך, הרי שמדובר בעסקה פיננסית רצינית שעשויות להיות לה השפעות מרחיקות לכת על העתיד הכלכלי, במידה והיא לא תתבצע בתבונה, באופן מושכל תוך הפעלת שיקול דעת.

העניין הוא, שהחלטה מושכלת לא ניתן לקבל ללא מידע כמה שיותר רחב, מידע שבדרך כלל אינו נגיש לצרכן המשכנתא הממוצע, בין אם בשל חוסר היכרות עם מושגים פיננסיים סתומים, בין אם בגין חוסר זמן ללמוד את הנושא ובין אם מכיוון שאותו נוטל משכנתא נוהג להתייעץ עם הבנק, שהוא גוף בעל אינטרסים, שאינו נטול פניות ושמטרתו היא להרוויח כסף מהלקוח.
 
החלטה בדבר נטילת משכנתא מקבלים עם יועץ מקצועי של חברת ביטחונות
ולא עם הבנק

קבלת החלטה בדבר נטילת משכנתא בעקבות התייעצות עם פקיד המשכנתאות בבנק, הרואה את טובת הבנק לנגד עיניו, שקולה, למעשה, לקניית כסף מהמקום שרוצה למכור לנו אותו בעלויות הגבוהות ביותר, ולכן, בפועל, רבים מנוטלי המשכנתאות מפסידים כסף לטובת הבנק.

אם אתם רוצים ליהנות ממשכנתא נוחה, עם הריביות הנמוכות ביותר, כזו שתוכלו להחזיר מידי חודש מבלי להיכנס למערבולת של מחנק כלכלי- פנו לחברת ביטחונות.


חברת ביטחונות מציעה ללקוחותיה שירות של ייעוץ משכנתאות,
המתאפיין בכל היתרונות שלהלן
:
לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום
  • ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי לחלוטין, ששם אתכם במרכז ורואה את טובתכם האישית בלבד.
  • ייעוץ על-ידי טובי המומחים, שמכירים היטב המערכות הבנקאיות, ויודעים "כיצד הראש שלהן עובד".
  • הייעוץ המקצועי ביותר (ב-ה' הידיעה!), שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים, ושיאפשר לכם לשלם הכי פחות בתנאים הכי טובים.
  • הייעוץ של חברת ביטחונות כולל את כל הריצות הבירוקרטיות ואת כל המטלות הטופסולוגיות שיש לבצע בדרך אל קבלת הכסף. בכך, חוסכת לכם חברת ביטחונות את הטרטורים המיותרים ואת שאר כאב הראש הכרוך בנטילת משכנתא, תהליך שלישראלי הממוצע, שעובד מבוקר עד ערב, אין זמן להתפנות אליו כראוי.
  • כדי לממש את קבלת המשכנתא תקבלו ליווי פיזי אל הבנק.
 
כאשר תחליטו לפנות לחברת ביטחונות, כך יתבצע תהליך ייעוץ המשכנתא ומימושה
  1. לאחר שתשאירו את הפרטים שלכם אצלינו, נציג מטעמינו יחזור אליכם כדי לקבוע פגישה אישית ראשונית.
  2. במסגרת פגישת ההיכרות הראשונית שתתבצע מול אחד ממומחי החברה, תתבקשו להציג את הצרכים שלכם יחד עם כל הנתונים הבסיסיים הרלוונטיים.
  3. כעת, יועבר התיק שלכם לטיפולה של מנהלת אישית, שתלווה אתכם לאורך הדרך יחד עם יועץ מומחה וכלכלן, ויתבצע איסוף של כל המסמכים הנדרשים מהגוף המלווה, לרבות הוצאת נסחי טאבו וחתימת נוטריון.
  4. בפגישה הבאה שתתקיים במשרדי החברה בנוכחות כלכלן ומנהלת התיק, יוצגו לכם פתרונות המשכנתא הטובים ביותר עבורכם.
  5. בשלב האחרון של התהליך יאומתו כל הפרטים וייערך בירור אחרון למניעת טעויות, שבסופו תוכלו ליהנות מליווי פיזי לבנק על-ידי מנהלת התיק שלכם או כלכלן מומחה. 

ייעוץ למשכנתא