כלכלת המשפחה

שקועים בהלוואות? מתקשים לנהל בקרה על ההלוואות השונות שלקחתם ולעמוד בהחזרים החודשיים? באמצעות ניהול נכון יותר של ההלוואות שלכם, חברת ביטחונות תשיב לכם את תחושת הביטחון הכלכלי שאיבדתם אי שם במהלך הדרך, בגין התנהלות פיננסית לקויה.
 
על צריכת יתר, זמינות של מוצרי אשראי ומה שביניהם
תרבות הצריכה שבה אנו חיים יצרה מציאות, שבה משפחות רבות בישראל אינן מתנהלות כראוי מבחינה פיננסית. ככל שמבחר המוצרים המוצע לנו על-ידי החנויות, רשתות השיווק, ספקי השירותים וגופי המסחר השונים הוא רב יותר מחד, וככל שאפשרויות המימון גדלות והאשראי הופך זמין מאידך- היד של הצרכן הממוצע קלה יותר על ההדק. התוצאה היא ברורה: רובינו מוציאים מעבר למה שאנחנו באמת יכולים להרשות לעצמינו ומסיימים את החודש בלי אוויר ועם מינוס קבוע.  
אחד הביטויים המרכזיים המאפיינים התנהלות כלכלית לא נכונה הוא היגררות לסחרור של הלוואות "לחץ", שנלקחו מתוך "אין ברירה", ללא בדיקה מקדימה ובתנאים לא מועדפים מבחינת הריבית, פריסת התשלומים ותנאי ההחזר, זאת כדי להתמודד עם הגירעון החודשי הקבוע ולהקטין את האוברדרפט.
אופציות המימון המוצעות על-ידי הבנקים, חברות האשראי וגופים חוץ בנקאיים נוספים הן מוצר פיננסי לכל דבר והן "נמכרות" ללקוחות במחיר כלל לא זול, אך קל מאוד להתפתות לקנות את המוצר, בשל הזמינות הגבוהה שלו, הקלות שבה ניתן לרכוש אותו וההזדקקות הרבה אליו.
בפועל, המשמעות היא, עבור משפחות רבות, לחיות עם פזרנות של הלוואות, שקשה לעקוב אחריהן ולעמוד בהחזרים שלהן, ושרק מגדילות את תחושת המחנק הפיננסי במקום ליצור מרחב נשימה- המטרה הראשונית לשמה הן מלכתחילה נלקחו. למעשה, ככל שמקורות האשראי ואמצעי התשלום נגישים יותר, כך הבקרה והשליטה על הניהול שלהם קשות יותר.

חברת ביטחונות תסייע לכם ליהנות מחיסכון כלכלי ושקט נפשי
כאן אנחנו נכנסים לתמונה, כדי לעצור את כדור השלג שאליו נקלעתם, ולסייע לכם להתנהל נכון יותר עם החובות שלכם. באמצעות ריכוז כל ההלוואות שלכם תחת קורת גג אחת, בתנאים האטרקטיביים ביותר עבורכם ותוך פריסה נוחה יותר של התשלומים, אתם תשכילו לא רק לחסוך סכומי כסף משמעותיים מידי חודש, אלא גם ליהנות משקט נפשי ולהגיע מהר יותר אל איפוס ההלוואה המיוחל.
חברת ביטחונות היא מהחברות המובילות בשוק המשכנתאות והייעוץ הפיננסי והיא מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע, המכירים לעומק ומניסיון אישי את המערכות הפיננסיות. המומחים של חברת ביטחונות ישימו את הצרכים שלכם במרכז, ויילחמו למענכם כדי שהצרכים הללו ייקבלו מענה הולם.
תכנון נכון, בכל תחום שהוא בחיינו, נועד לאפשר לנו להשיג מטרה זו או אחרת שחשוב לנו לממשה.
אם אתם רוצים להיפטר מהגירעון החודשי הקבוע, כל שדרוש לכם הוא תכנון שקול והתנהלות זהירה יותר, שיכולים לעשות את כל ההבדל בין חיי שגרה המתאפיינים במצוקה תקציבית לבין רווחה כלכלית.
פנו אלינו בהקדם,
ונעשה את המירב כדי שתקבלו בחזרה את יכולת השליטה על החיים שלכם.