5 כללי ברזל בבחירת חברת ייעוץ משכנתאות

מצאתם את דירת החלומות ואתם מעוניינים לקחת משכנתא? כבר ברור לכם, שאתם זקוקים לייעוץ משכנתאות מקצועי, שיסייע לכם להתמודד בצורה טובה יותר עם כל ההליך המתיש הזה?
שוק ייעוץ המשכנתאות נמצא בשיא פריחתו, והמשמעות היא, כי קיימות חברות רבות העוסקות בתחום.
על מנת שתפיקו את המירב מייעוץ המשכנתאות, וכדי שתוכלו ליהנות משירות מקצועי שייטיב עם הצרכים שלכם, לפניכם כמה כללי ברזל שכדאי לקחת בחשבון בבחירת חברת ייעוץ משכנתאות.
 

כלל מספר 1: לוודא שנציגי החברה נייטרלים ואובייקטיבים
אחד מהיתרונות המיוחסים לייעוץ משכנתאות חיצוני (לעומת הייעוץ של הבנק) הוא הנייטרליות המאפיינת אותו. נציגי חברה פרטית לייעוץ משכנתאות אמורים להיות אובייקטיבים לחלוטין ולא לייצג לא את הבנק ולא מוסד פיננסי אחר. וודאו, כי החברה חורטת על דגלה את עניין האובייקטיביות, וכי היא מתחייבת לדאוג לטובתכם, ולטובתכם האישית בלבד.

כלל מספר 2: לבדוק מהו הניסיון של מומחי החברה
יועץ משכנתא טוב ומקצועי הוא לא רק מי שהוכשר באופן פורמלי לעסוק בתחומו, אלא גם מי שיש לו ניסיון והיכרות מעמיקה עם המערכות הפיננסיות בכלל ועם הבנק בפרט. התעניינו ברקע המקצועי ובניסיון של מומחי החברה אליה אתם מתכוונים לפנות לקבלת שירות, כדי להיות בטוחים, כי יש להם ערך מוסף, וכי הם יידעו כיצד והיכן להשיג לכם את תנאי המשכנתא הטובים והאטרקטיביים ביותר.

כלל מספר 3: כימיה טובה עם המומחה המטפל מטעם החברה
חברה לייעוץ משכנתאות תעניק לכם ליווי בתקופה משמעותית מאוד בחייכם כדי לממש עסקה, שהיא מבין העסקאות הפיננסיות הרציניות ביותר שאתם עתידיים לבצע. לאור זאת, מעבר לפן המקצועי, חשוב שיהיה חיבור טוב ביניכם לבין החברה בידיה יופקדו הצרכים הפיננסיים שלכם. חשוב שתרגישו נוח עם יועץ המשכנתאות שלכם, שתוכלו לשתף אותו בכל פרטי המידע הרלוונטים, שתחושו חופשיים לשאול לשאלות ומעבר לכל- שתקבלו יחס אישי, נעים ומסביר פנים.

כלל מספר 4: בחרו חברה שגם תבצע עבורכם את העבודה הבירוקרטית השחורה
אם כבר החלטתם להשקיע מאמץ ואנרגיה בבחירת חברת ייעוץ משכנתאות מקצועית, מדוע שלא תמצאו חברה שגם תבצע עבורכם את כל המטלות, המשימות והפעולות הבירוקרטיות הדרושות בדרך אל מימוש ההלוואה? 

טיפים בבחירת חברת יעוץ משכנתאות

לקבלת ייעוץ למשכנתא ולחסכון
של עד מאות אלפי שקלים צור קשר
עוד היום
כדאי לזכור, כי, בעצם, רק לאחר הייעוץ עצמו, ומשבחרתם בעזרת איש המקצוע שלכם את מסלול המשכנתא ואת התמהיל האופטימליים עבורכם, מתחילה העבודה הקשה, שכוללת אינסוף ריצות וטרטורים כדי להשיג את כל המסמכים שדורש הגוף המלווה. חברת ייעוץ משכנתאות שתחסוך מכם את כאב הראש הזה, תקל עליכם במידה רבה, ולכן מומלץ וכדאי למצוא חברה שגם מציעה לבצע עבורכם את ה"ת'כלס" מעבר לייעוץ עצמו.

כלל מספר 5: על מה שקונים בזול משלמים ביוקר
שוק ייעוץ המשכנתאות מתאפיין, בדומה לכל ענף אחר בשוק, בקשת רחבה של מחירים. כדאי מאוד לא להתפתות ללכת שבי אחר עלויות נמוכות שמציעות חברות שונות לייעוץ משכנתאות. שוק ייעוץ המשכנתאות פרוץ מאוד, ורווי ביועצי משכנתאות "חאפרים" ולא מקצועיים, שהדרך שלהם להגיע אל ליבם של לקוחות הוא להציע עלויות נמוכות בהשוואה לעלויות הממוצעות הקיימות בשוק. המחיר הזול שגובה מכם יועץ משכנתאות עלול בעתיד להתגלות כיקר, כאשר המשכנתא שתקבלו תתגלה ככזו שאינה עונה על הצרכים שלכם וכאשר תאבדו כסף לטובת הבנק.