רוצים לקחת הלוואה שלא למטרת רכישת נכס? 
כל המידע הראשוני שצריך לדעת על משכנתא לכל מטרה

אתם חייבים חופשה, אך השתמשתם כבר בכל החסכונות שלכם? הבת הגדולה מתחתנת ואתם רוצים לעזור, אך המצב הפיננסי שלכם די "דוחק"? הידעתם? אם יש לכם נכס נדל"ן, תוכלו לשעבד אותו לטובת הבנק, במסגרת הליך הנקרא "משכנתא לכל מטרה", ובתמורה תקבלו את ההלוואה לה אתם זקוקים, כדי לממש את התוכניות שלכם. כיצד זה עובד? מי רשאי לקבל הלוואה כזו? ומהו גובה ההלוואה? כל התשובות מרוכזות לפניכם. 
 
על הדימיון והשוני בין משכנתא רגילה לבין משכנתא לכל מטרה
משכנתא לכל מטרה נתפסת על-ידי הבנקים כ"משכנתא שנייה", מאחר שברוב המקרים, נוטלים אותה במקביל למשכנתא על הדירה, אם כי למטרה אחרת. משכנתא לכל מטרה, בדומה למשכנתא בקונסטלציה המוכרת (כלומר, המיועדת לרכישת דירה, למגורים או להשקעה), היא הלוואה הניתנת על-ידי הבנק (או גוף פיננסי אחר) לתקופה ארוכה, בתמורה לשעבוד נכס נדל"ן שקיים בבעלותו של הלווה עד לפירעון ההלוואה, כאשר המטרות לשמן נלקחת ההלוואה יכולות להיות מגוונות.

ההלוואה יכולה להינתן, אם כן, לכל בעל נכס ללא משכנתא או למי שיש לו נכס שמושכן ושניצל זה מכבר אחוז מימוני ניכר ממנו. הלוואת משכנתא לכל מטרה נחשבת כאופציה נוחה, זמינה וזולה יחסית למסלולי הלוואה אחרים, עם תקופת החזר ארוכה יותר, ואם היא מתבצעת באותו הבנק שממנו ניטלה המשכנתא המקורית- על-ידי ניצול מסגרת האשראי הפנויה בתוך אותה משכנתא- הרי שמדובר בהליך יחסית פשוט.
תקרת סכומי ההלוואה לכל מטרה, שמציעים הבנקים השונים, נחשבת גבוהה, והיא עומדת, בממוצע, על כ-50 אחוז מערך הנכס המשועבד. במידה וכבר קיים נכס ששועבד לטובת הבנק, כלומר, אם מבקש ההלוואה כבר נטל משכנתא מהבנק, יחושב ההפרש שנוצר מערכו של הנכס, ממנו תופחת יתרת המשכנתא שטרם נפרעה.

למעשה, ההבדל היחיד הקיים בין המשכנתא הרגילה לבין "משכנתא לכל מטרה" הוא במטרה לשמה מתבצעת ההלוואה (במקרה הראשון המטרה היא רכישת דירה ובמקרה השני המטרות יכולות להיות מגוונות ורבות, להוציא רכישת דירה), ובסכומי ההלוואה (בעוד במקרה הראשון ניתן ללוות מהבנק כ-70 או 80% משווי הנכס, במקרה השני אחוז המימון המקסימאלי עומד על כ-50 אחוז משווי הנכס).

משכנתא לכל מטרה יש לתכנן כראוי
הלוואת משכנתא לכל מטרה יש לתכנן כראוי, בדיוק כפי שמתכננים משכנתא. היות שמדובר בסכומי הלוואה גבוהים מאוד, מאחר שמסלולי ההלוואה השונים משחקים תפקיד זהה לזה שהם ממלאים בנטילת משכנתא רגילה ומכיוון שהתחרות בין הגופים המלווים היא רבה- חשוב להשקיע מחשבה בבחירת מסלול ההלוואה המתאים ביותר לצרכים. הבנקים, רצוי שנזכור, יעשו כל שלאל ידם כדי 
צור איתנו קשר עוד היום, 
ונשמח לעמוד לרשותך ולעשות
את הכי טוב בשבילך.
למכור לנו את ההלוואה במחיר היקר ביותר, ועל מנת שלא ניפול במלכודת הדבש הזו- עלינו להכיר את כל האפשרויות העומדות בפנינו, ולבחור מביניהן את האידיאלית עבורינו. הלוואה מושלמת היא נגזרת של תכנון נכון, הכולל בניית תמהיל משכנתא אופטימאלי לצרכים ואיתור הריביות הנמוכות ביותר.

נטילת משכנתא לכל מטרה מבצעים עם המומחים של חברת ביטחונות
בפועל, תכנון משכנתא אינו משימה פשוטה, והוא דורש לימוד רב, היכרות עם המושגים הפיננסיים השונים ויכולת לנהל משא ומתן מול הבנק. אין סיבה שתעמיסו על הכתפיים שלכם משימות נוספות, מעבר לאלה שבלאו הכי מוטלות עליכם, ושאינן מותירות לכם הרבה זמן פנוי. אנחנו ממליצים לכם לפנות למומחים, שיעשו את העבודה בשבילכם.

אנשי המקצוע של חברת ביטחונות ישמחו להיפגש אתכם, לשמוע מהם הצרכים שלכם ולהילחם על כך שתקבלו את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר. חברת ביטחונות מתמחה, בין היתר, גם בייעוץ עבור משכנתא לכל מטרה, והיא תשרת אתכם במקצועיות עד שתראו את הכסף בחשבון הבנק שלכם.