אשראי לעסקים

מעוניינים להקים עסק וזקוקים למימון בערבות המדינה? נקלעתם לבעיות בתזרים המזומנים העסקי? מרחיבים את הפעילות העסקית וצריכים הלוואה? חברת ביטחונות תעניק לכם ייעוץ לגבי מקור המימון המתאים ביותר לצרכים שלכם, ותלווה אתכם לכל אורך הדרך, עד לקבלת ההלוואה הנדרשת, בתנאים המשתלמים ביותר עבורכם. 
 
איזו קרן הכי מתאימה לי? ריבוי מקורות אשראי לעסקים יכול לעורר בלבול
לקיחת הלוואה היא פעולה שגרתית עבור בעלי עסקים, שנקלעו לקשיים כספיים, שיש להם יוזמה חדשה שברצונם "לגלגל" ולהפוך לעסק ממשי נוסף או המבקשים למנף את העסק הקיים ולהרחיב את פעילותו. במציאות שבה חל גידול משמעותי במקורות המימון, שגם הופכים זמינים יותר מבעבר, נתן לקבל הלוואות לעסקים לא רק מהבנק, אלא גם מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים ומקרנות, שמטרתן לעודד פעילות עסקית ויצרנות במשק המקומי, והמציעות מימון לעסק באמצעות הלוואה בערבות המדינה.
ההיצע הרב הזה יכול ליצור פעמים רבות בלבול באשר לתוכנית ההלוואה התואמת באופן המקסימאלי את הצרכים, היות שכל אפשרות מימון מתאפיינת ביתרונות וחסרונות מבחינת התנאים שהיא מציעה, ומכיוון שלא כל ערוץ פתוח ונגיש לכל גוף עסקי. מעבר לכך, כל תהליך הגשת הבקשה לקרן לשם קבלת ההלוואה אינו פשוט, והוא כרוך בהצגת תוכנית עסקית, בהגשת בקשה מקדמית, בקבלת תשובה חיובית מוועדת אשראי בבנק, בהמצאת טפסים רלוונטיים ובמטלות בירוקרטיות נוספות, שבעל העסק או היזם המתחיל לא יודעים כיצד לבצען על הצד הטוב ביותר, באופן שיעמוד בתנאי הסף לקבל ההלוואה.

חברת ביטחונות לא משאירה אתכם לבד
חברת ביטחונות מתגייסת למען הצרכים שלכם, ומתחייבת לא רק לאתר עבורכם את אפשרויות המימון המתאימות לכם ביותר מבין הקרנות הקיימות, אלא גם ללוות אתכם לכל אורך הדרך, ולתת את הייעוץ ההולם, כדי שלא תרגישו שאתם לבד ועל מנת להגדיל את הסיכויים, שהקרן אליה הוגשה הבקשה תיענה בחיוב. במקום שתבצעו סקר שוק עצמאי מבין מגוון האופציות העומדות לרשותכם, שתבזבזו זמן על מילוי טפסים וניירות, שתשקעו בהתחבטויות לגבי מה שהכי נכון לכם- אנחנו נחסוך לכם זמן ולבטים ממושכים על-ידי איתור המקור המימוני האידיאלי עבורכם ובאמצעות ליווי צמוד לאורך כל הצעדים שיש לעשות בדרך אל קבלת הכסף. כחברה פרטית, שאינה מייצגת אף מקור מימוני, ושמכירה היטב את שוק ההלוואות ואת פעילות הקרנות המציעות תמיכה כלכלית לעסקים בערבות המדינה- אנחנו ניתן לכם את השירות המקצועי והמדוייק ביותר, שגם יצייד אתכם בידע הרלוונטי בנוגע לדרישות בהן יהיה עליכם לעמוד בדרך אל קבלת המימון.

אז מה בעצם כולל תהליך הליווי של חברת ביטחונות בדרך אל קבלת המימון העסקי?
  1. איתור הקרן שתענה באופן המיטבי לצרכי הלקוח.
  2. מתן הדרכה, הכוונה וסיוע בתהליך הגשת הבקשה לקרן על-ידי מומחה של חברת ביטחונות, שהיה בעברו כלכלן בקרן המדינה, ושיש לו, על כן, ניסיון בתחום של הגשת בקשות אשראי לקרנות בערבות המדינה.
  3. במידה ומגיש הבקשה נענה בשלילה, תסייע לו חברת ביטחונות להשיג הלוואה בנקאית בתנאים מועדפים.
לקבלת ליווי של חברת ביטחונות בדרך אל קבלת המימון העסקי
 צור קשר
עוד היום